Dzisiaj jest: Wtorek, 24 Listopad 2020 Imieniny: Jana i Flory

Narodowe Święto Niepodległości - konkurs

• 10-11-2020
102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości będzie wyjątkowa ze względu na pandemię COVID-19 i związane z nią ograniczenia dotyczące m.in. gromadzenia się. Dlatego zamiast udziału w wielkich zgromadzeniach, w tym dniu zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

- Wykonaj fotografię przedstawiającą w jaki sposób świętujesz Narodowe Święto Niepodległości.
- Zdjęcie wstaw w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.
- Autorzy trzech zdjęć z największą liczbą polubień zostaną nagrodzeni.

Ogłoszenie Zarządu Województwa Wielkopolskiego

Ogłoszenie Zarządu Województwa Wielkopolskiego o przystąpieniu do procedury zapewnienia udziału społeczeństwa w opracowaniu projektu Programu ochrony środowiska dla województwa wielkopolskiego do roku 2030 wraz z projektem Programu oddziaływania na środowisko.

Uwaga organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Nowotomyskiego.

• 09-11-2020
Powiat Nowotomyski wspólnie ze stowarzyszeniem Centrum Promocji Inicjatyw Obywatelskich PISOP organizuje trzy szkolenia internetowe z zakresu rozliczania zadania publicznego i dokumentacji projektowej. Podczas szkoleń omówiony zostanie wzór sprawozdania z realizacji zadania publicznego i dokumentacja projektowa niezbędna do rozliczenia zadania za rezultat. Planowany czas jednego szkolenia to 4 godziny.

Plalat informujący o szkoleniu.

Szkolenia zorganizowane będą na platformie ZOOM. Uczestnicy powinni zapewnić we własnym zakresie sprzęt komputerowy, dostęp do Internetu (stabilne łącze), mikrofony (mile widziana również kamerka).

Terminy bezpłatnych szkoleń:
10.12.2020 r., godz. 16:00 - 20:00
12.12.2020 r., godz. 16:00 - 20:00

Liczba miejsc ograniczona (10 osób na jedno szkolenie). Zgłoszenia wraz z podaniem nazwy organizacji, daty szkolenia i adresu mailowego na który ma być wysłany link aktywacyjny do szkolenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej: kkalek@powiatnowotomyski.pl do 7.12.2020 r., do godz. 13:00.

Uczestnicy otrzymują na wskazany adres unikalny link do pokoju szkoleniowego. Należy kliknąć w otrzymany link w konkretnym terminie i godzinie, w której planowane jest rozpoczęcie zajęć. Po spotkaniu uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną materiały szkoleniowe i certyfikat.

Zawiadomienie starosty nowotomyskiego

• 09-11-2020
Zawiadomienie starosty nowotomyskiego Andrzeja Wilkońskiego o wszczęciu postępowania w sprawie zezwolenia na czasowe zajęcie nieruchomości, której stan prawny jest nieuregulowany, położonej w miejscowości Silna Nowa, w celu wykonania czynności związanych z remontem stacji transformatorowej kontenerowej.

Kolejne wsparcie od WOŚP

• 09-11-2020
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu otrzymał kolejne wsparcie od fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Decyzją Wojewody Wielkopolskiego szpital bierze czynny udział w walce z epidemią Covid-19. Fundacja na ten cel w najbliższym czasie przekaże do szpitala 10 łóżek serii Evario, które posłużą do codziennej opieki nad pacjentem i intensywnej terapii oraz jako wsparcie w szybkiej rekonwalescencji.
Na zdjęciu jedno z 10 łóżkek, które otrzymać ma SPZOZ w Nowym Tomyślu.

Zarząd Powiatu Nowotomyskiego informuje

• 06-11-2020
Zarząd Powiatu Nowotomyskiego na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zamieszcza ofertę na realizację zadania publicznego.

Webinarium „Dotacje na start dla osób 30 +”

• 05-11-2020
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu zaprasza wszystkich zainteresowanych na webinarium dla osób w wieku od 30 r.ż. chcących uruchomić własną działalność gospodarczą.

Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz odesłać go na adres: infoUE-nowytomysl@warp.org.pl.

Program webinarium

10.00 -10:05 Przywitanie uczestników

Dotacje:
- Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny
- Działanie 6.1
- Poddziałanie 6.3.1

Pożyczki:
- Wsparcie w starcie,
- Mikropożyczki,
- Inicjatywa JEREMIE2.

10:25 -10:30 Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

Po zakończonym webinarium zapraszamy do kontaktu z Punktem Informacyjnych FE.

Wirtualny Bieg Dla Europy w Chraplewie

• 04-11-2020
W dniach 24-27 października w Chraplewie odbył się  Wirtualny Bieg Dla Europy. Wydarzenie to odbyło się z inicjatywy stowarzyszenia „Chraplewo - razem możemy więcej” oraz Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu. Rywalizacja przebiegała na dystansie 10 km.

Zdjęcie grupowe pięciu biegaczy.

Formuła biegu zakładała pełną swobodę w doborze trasy. Uczestnicy zobowiązani byli udokumentować swój bieg na urządzeniu elektronicznym przy pomocy popularnych aplikacji monitorujących aktywność fizyczną, a potwierdzenie w postaci zrzutu ekranu lub zdjęcia przesłać za pośrednictwem panelu zawodnika. Organizatorzy nie kryją zadowolenia z frekwencji mimo trwającej epidemii. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek.

Daj dziecku szansę na szczęśliwy dom...

• 04-11-2020
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu pilnie poszukuje kandydatów na rodzinę zastępczą dla trzech sióstr w wieku 5, 6 i 8 lat.

Wszystkich zainteresowanych pełnieniem funkcji rodziny zastępczej zapraszamy do kontaktu:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Poznańska 30, 64-300 Nowy Tomyśl
pcpr@powiatnowotomyski.pl
www.pcprnt.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów przyjmuje interesantów zdalnie

• 02-11-2020
Informujemy, że Powiatowy Rzecznik Konsumentów Piotr Brudło od 2 do 6 listopada swoją pracę wykonywał będzie zdalnie we wtorki i środy w godz. od 7:30 do 15:30 oraz w czwartki w godz. 7:30 do 11:30. Interesantów prosimy o kontakt telefoniczny: 794 519 326

1 2 3 4 5 6 ... 101