Aktualności
Powiat Nowotomyski z nagrodą Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski
- 03-06-2026
- Autor: Krzysztof Sadowski
-
- drukuj
Stowarzyszenie skupia niemal dwieście wielkopolskich gmin i powiatów. Dostrzeżenie więc naszego samorządu jest sporym wyróżnieniem. Tym razem tytuł „Lider wśród aktywnych” w kategorii „Najbardziej aktywny powiat” przyznano właśnie Powiatowi Nowotomyskiemu! To, jak napisano w uzasadnieniu, wyraz uznania dla aktywnego zaangażowania w działalność samorządową oraz współpracę ze Stowarzyszeniem. Przy ocenie aktywności były brane między innymi pod uwagę inicjatywy w zakresie zgłaszanych propozycji stanowisk i seminariów, uczestnictwo przedstawicieli urzędu w konferencjach organizowanych przez SGiPW, udział w zjazdach, realizowanych projektach. Nagrodę z rąk przewodniczącego Jacka Gursza, odebrał Andrzej Wilkoński, Starosta Nowotomyski.





