Dzisiaj jest: Wtorek, 6 Grudzień 2022 Imieniny: Mikołaja i Emiliana
Logo: epuap Logo: BIP Logo: Facebook Logo: UE
Logo: Powiatnowotomyski

Menu dostępności

TOekoMYŚL

Przepis na zdrowy koktajl

Informujemy, że 12 marca ustalono, że najwięcej polubień na zdrowy koktajl otrzymał Tomasz Pestka, który jednocześnie został zwycięzcą naszego mini konkursu. 
 
 
czytaj dalej

Wręczono nagrody za eko torbę

W środę, 10 marca w Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu na EKO Torbę. Spośród 73 nadesłanych prac, jury nagrodziło 20 uczestników w trzech kategoriach. 
torby kartonowe:
I miejsce - Michalina Chubert, Kornelia Napierała.
II miejsce - Monika Mroczek, Zuzanna Kaźmierczak.
III miejsce - Sylwia Rybicka.
 
 
czytaj dalej

Wyniki konkursu na eko torbę

Niemal sto projektów eko toreb wpłynęło do Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu w odpowiedzi na ogłoszony przez nas konkurs. Wszystkim dziękujemy za cudowne, pełne inspiracji pomysły. Poznajcie zwycięzców, którym już wysłaliśmy sms-y z zaproszeniem na wręczenie nagród.
 
 
 
 
czytaj dalej

Prezentujemy pomysły na zdrowe i pożywne koktajle

Realizując projekt TOekoMYŚL zachęcamy Państwa m.in. do prawidłowego odżywiania. Prezentujemy pomysły na zdrowe i pożywne koktajle, które przygotowano w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance. Zachęcamy i zapraszamy Państwa do zamieszczania w komentarzach własnych, sprawdzonych przepisów na koktajle. Osoba, której przepis uzyska najwięcej lajków otrzyma od nas nagrodę. Bawimy się do czwartku, 11 marca do godziny 15.00. Życząc smacznego zachęcamy do wspólnej zabawy.  Jednocześnie dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom ZSRCKU w Trzciance za miłą współpracę.
 
 
 
czytaj dalej

Ekologiczny koktajl

W ramach realizacji projektu TOekoMYŚL nagraliśmy w środę, 3 marca bardzo ciekawy materiał o tym, jak przygotować zdrowy i pyszny koktajl. Jak wiadomo w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance kształcą się uczniowie m.in. w Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którym nauczyciele przekazują wiedzę na temat zdrowej kuchni. W  piątek, 5 marca opublikujemy filmik, który jak sądzimy stanie się inspiracją  dla wielu osób.
czytaj dalej

Konkurs na EKO torbę zakupową

W sobotę,  23 stycznia obchodziliśmy Dzień bez Torby Foliowej. Z tej okazji, a także w ramach pierwszego działania nowego, ekologicznego projektu realizowanego w 2021 roku przez nasz powiat (TOekoMYŚL) zapraszamy do udziału w konkursie na projekt zakupowej torby ekologicznej. 
 
czytaj dalej

TOekoMYŚL - projekt na ekologiczny rok w Powiecie Nowotomyskim

Inicjatywa radnej Rady Powiatu Nowtomyskiego Doroty Kaczmarek zainspirowała nas, dlatego postanowiliśmy 2021 rok ogłosić w powiecie nowotomyskim eko rokiem. Mamy nadzieje, że różnorodność proponowanych aktywności sprawi, że każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Planowane spotkania, warsztaty, imprezy edukacyjne czy sportowe mogą zostać ograniczone przez trwającą pandemię, ale myślimy, że ta niedogodność zmotywuje nas do większej kreatywności w poszukiwaniu jeszcze ciekawszych rozwiązań, aby atrakcyjnie wykorzystać dostępne multimedia. 
czytaj dalej
1 2 3
Masz uwagi do naszej strony? Napisz do nas!
  • CAPTCHA
    CAPTCHA służy odróżnieniu narzędzi zautomatyzowanych udających ludzi od rzeczywistych ludzi i ma za zadanie uniemożliwić botom rozsyłanie spamu przez tak zabezpieczone formularze. Przepisz kod z obrazka. Wielkość liter ma znaczenie. Jeśli nie możesz odczytać kodu kliknij w obrazek. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.
    Jeśli obrazek jest nieczytelny, to go kliknij, aby zmienić grafikę. Niewykorzystany kod jest ważny przez 15 minut.