Aktualności

Uwaga organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Nowotomyskiego!

  • 07-01-2021
  • Autor: Krystian Dybek
Powiat Nowotomyski wspólnie ze stowarzyszeniem Centrum Promocji Inicjatyw Obywatelskich PISOP organizuje szkolenie internetowe z zakresu rozliczania zadania publicznego i dokumentacji projektowej. Podczas szkolenia omówiony zostanie wzór sprawozdania z realizacji zadania publicznego i dokumentacja projektowa niezbędna do rozliczenia zadania za rezultat. Planowany czas szkolenia to 4 godziny. 
Szkolenie zorganizowane będzie na platformie ZOOM. Uczestnicy powinni zapewnić we własnym zakresie sprzęt komputerowy, dostęp do Internetu (stabilne łącze), mikrofony (mile widziana również kamerka).
 
Termin szkolenia: 
15.01.2021 r. - godz. 16:00-20:00.
 
Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia wraz z podaniem nazwy organizacji i adresu mailowego na który ma być wysłany link aktywacyjny do szkolenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej: kkalek@powiatnowotomyski.pl do 12.01.2021 r., do godz. 15:00.
 
Uczestnicy otrzymują na wskazany adres unikalny link do pokoju szkoleniowego. Należy kliknąć w otrzymany link w konkretnym terminie i godzinie, w której planowane jest rozpoczęcie zajęć. Po spotkaniu uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną materiały szkoleniowe i certyfikat. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją