TOekoMYŚL

Piknik ekologiczny w Porażynie

  • 18-07-2022
W czwartek, 23 czerwca na terenie Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego w Porażynie odbył się piknik ekologiczny, podczas którego rozstrzygnięto konkurs na ekologiczną ścieżkę sensoryczną. Miał on na celu zwiększenie świadomości ekologicznej i przyrodniczej wśród mieszańców naszego powiatu. W wydarzeniu wzięły udział dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Powiatu Nowotomyskiego, które przesłały prace konkursowe. 
 
Jury postanowiło wyróżnić wszystkich uczestników konkursu. Wśród wyróżnionych znalazły się dzieci z: Przedszkola nr 1 w Opalenicy, Przedszkola nr 2 w Opalenicy, Przedszkola w Zbąszyniu, Oddziału Przedszkolnego w Łomnicy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Porażynie i Matylda Szkukała, uczennica Szkoły Podstawowej w Opalenicy.
  
Dyplomy i nagrody wręczył wicestarosta Marcin Brambor i radna Rady Powiatu Nowotomyskiego Dorota Kaczmarek - pomysłodawczyni akcji ekologicznych w naszym powiecie. Na uczestników wydarzenia czekały gry i zabawy na świeżym powietrzu zorganizowane przez pracowników Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją